Napište přání pro mladou generaci ČR

Máte velkou hodnotu

Adéla 13.12.2017
Přeji mladým lidem, aby vždycky věděli, že jejich život má velkou hodnotu. Že jsou na světě chtění, potřební a důležití. Že jsou jedineční a milovaní.

Vnímavé srdce

KÁJA 12.12.2017
V dnešní době se na mladé hrne tolik informací a vjemů. Myslím, že mohou propadat občas apatii, aby se ochránili před zahlcením. Proto jim přeji, aby dokázali rozlišovat to podstatné, vybírat to, co je pro ně důležité. A pro to aby měli otevřené a vnímavé srdce. Citlivé a tvárné.

Správná perspektiva

Ida 11.12.2017
Přeju mladým lidem, aby viděli sebe, druhé, i všechno ostatní tak, jaké to doopravdy je. Ani horší ani lepší. Protože jen tak můžou mít dost kuráže a zároveň dost pokory dělat správná rozhodnutí a tím ze světa lepší místo. Tam, kam až dosáhnou.

Záleží na každém z vás

Žaneta 08.12.2017
Průměrný človek v životě hluboce ovlivní kolem 500 lidí. Každý jeden z těchto 500 ovlivní dalších 500 lidí... Záleží na každém z vás! To, jak budete žít své životy může změnit životy mnoha lidí, které vůbec neznáte a nikdy nepoznáte. I díky vám, může být svět lepším místem.

Odvahu!

Eliška 07.12.2017
Mladé generaci bych přála dostatek odvahy nevzdávat se, nepropadnout apatii, nerezignovat na pravdu a naději!

Mít odvahu být sám sebou

Viki 07.12.2017
Přeju všem mladým lidem, aby měli vždy odvahu zůstat sami sebou a nesnažili se být kopiemi někoho jiného. Jste jedinenční!

Sebevědomá a zdravá generace

Jana 10.11.2017
Přeji této generaci, aby našla smysl pro svůj život. Ať děti i mladí lidé mají odvahu, zdravé sebevědomí, znají svoji hodnotu. Ať mají srdce pro druhé lidi, záleží jim na druhých a rozhodují se dělat věci tak, že to bude pozitivně ovlivňovat nejenom jejich život, ale i životy druhých.

Přidat nový příspěvek