WEBINÁŘ - Představujeme Etické dílny®

06.10.2017 16:09

Na podzim otevíráme další Lektorský kurz Etické dílny® a abychom lidem poskytli lepší představu, co takový kurz obnáší, kdo jsme, jaké možnosti nabízíme, pořádáme webináře. Na těchto webinářích se lidé dozví potřebné informace o nás a právě o zmiňovaném Lektorském kurzu a velkou výhodou je, že probíhá on-line a není tedy třeba se někam dostavit. 

Programem provázejí naše lektorky, které se preventivním programů Etické dílny® věnují již několik let.

Naším hlavním cílem je přinést pozitivní hodnoty a dobrý základ do života dětí a mladých lidí. Fungujeme od roku 2003, máme za sebou poměrně bohaté zkušenosti, které si nechceme rozhodně nechávat pouze pro sebe. Přejeme si získat do týmu další lektory, kteří budou mít na srdci mladou generaci a budou se chtít stát součástí našeho týmu a naší vize. 

Fungujeme po celé České republice a naší hlavní vizí je mít do roku 2020 lektora v každém okrese. Víme, že na naše webináře se lidé přihlašují z různých koutů ČR a jsme rádi za takový zájem, dává nám to naději, že je rozhodně možné naši vizi naplnit. 

Webinář je místem, kde se dozvíte hodně informací o naší historii, o našich cílech, jak fungují Etické dílny® a dostanete praktický vhled do denního života lektora. 

A několik čísel za rok 2016 na závěr:
- Na školách jsme měli 1 909 hodin
- Působili jsme na 186 školách
- Prostřednictvím našich preventivních programů jsme oslovili přes 18 tisíc dětí
- V týmu je nás celkem 24, z toho máme 17 lektorů v 8 krajích
- Úspěšně jsme prošli certifikačním řízením, což bereme jako potvrzení kvality našich programů

Další seminář: 12.10.
Čas: 18:45-20:00
Jak se přihlásit: veškeré informace zde: www.hope4kids.cz/eticke-dilny/webinar 

Budeme rádi, pokud se na náš webinář přihlásíte.

Za tým Hope4kids, 
Jana