Poznejte naše nové absolventy

24.04.2018 09:02

Na podzim 2017 jsme spustili další Lektorský kurz (o předchozím kurzu si přečtěte zde). Je to vždy příležitost pro nové lidi přidat se k nám do týmu, kteří chtějí skloubit lektorství se svým nadšením pro děti a mladé lidi. Kurz předává potřebné základy pro práci lektora primární prevence a prakticky je připravuje na práci lektora programů Etické dílny®.

V našem kurzu nabízíme moderní multimediální vzdělávání: 
Semináře 
E-learning z domova 
Sdílení názorů a zkušeností s ostatními studenty i aktivními lektory (využíváme k tomu také uzavřenou skupinu na sociální síti) 
Praxe studentů

Studenti v kurzu procházejí jednotlivými kroky. Dozvědí se více o programech Etické dílny®, následují praktické semináře, stáže na programu, různé praktické úkoly, studium metodiky a praxe ve škole. Jako tým fungujeme hodně na dálku, proto i rozhovory s vedením organizace jsou vedeny přes Skype. 

Jako poslední krok po praktické zkoušce následuje ústní zkoušení. Zkoušku vedla naše ředitelka Manuela a vedoucí lektorka ED Eliška a opět probíhala v naší centrále v Praze. A po zhruba 2 hodinách bylo jasno – máme 4 nové absolventy a budoucí lektory ED, gratulujeme! :-) 

Ohlas na Lektorský kurz
"Tento kurz je skvělý v tom, že vás vede krok po kroku a že na to nejste sami,
ale pracujete v týmu, který táhne za jeden provaz.
Oceňuji, že při zkouškách je příjemná atmosféra."

Máte zájem se také stát naším lektorem? Podívejte se na více informací o našem Lektorském kurzu: www.hope4kids.cz/kurzed

Za tým Hope4kids, 
Jana