DEN HOPE4KIDS ÚNOR 2018

07.02.2018 17:53

Máme za sebou další úžasné setkání celého týmu Hope4kids. I když fungujeme jako tým hodně na dálku, jsme vážně rádi, když se můžeme jednou za čas všichni potkat – to pak vždy zažíváme plno společných diskuzí, vyměňujeme si zážitky, můžeme se navzájem inspirovat, společně snít. 

A jak celý náš den vypadal?

První půl hodinu jsme měli prostor na přivítání, zahřátí se u něčeho teplého a taky dobrého, někteří z nás přijeli hodně z daleka a ještě navíc s lyžařskou výbavou :-)

Tento rok je pro nás významný – připomínáme si 20 let, kdy vzniknul dětský soubor Klauníci, který založila naše ředitelka Manuela. V průběhu několika let proběhlo spoustu koncertů, vzniklo několik alb a bylo vydáno přes 100 písniček. A jako klaun v cirkuse chtěli i Klauníci přinášet radost lidem. 

Velkým zážitkem pro nás bylo, že naše vedoucí lektorka Eliška a lektorka Ida měly možnost být v České televizi v pořadu Sama doma, řekly nám všechny své zážitky a ukázaly také fotky ze zákulisí, dokonce i náš Ludvík zažil chvíle slávy.

Celý náš tým ocenil hosta Jakuba Limra, který povídal o tom, jak je důležité chránit naše srdce, v jaké kondici ho mít a jak mít dobrý postoj vůči týmu. Rozhodně z toho budeme čerpat, bylo to hodně praktické.

I když čas hodně rychle utíkal, čas pro osobní diskuze se rozhodně našel, bylo skvělé se zaposlouchat do toho ruchu, jak po celé místnosti žilo diskuzemi. 

Odpoledne patřilo našim lektorům – náš tým se každý rok rozrůstá, aktuálně v týmu máme nové studenty, naše vedoucí lektorka Eliška si proto připravila několik aktivit, při kterých se měli možnost poznat a zároveň zažít situace z praxe ze škol. 

Byl to pro nás krásný čas a dalo nám to plno inspirace a povzbuzení do dalších dní.

Za tým Hope4kids, 
Jana

                                             Podívejte se na více fotek z celého dne.